ІНФОРМАЦІЙНА БЕЗПЕКА

ПрАТ “Діпрозв’язок”, використовуючи комплексний підхід при побудові систем інформаційної безпеки, впроваджує найефективніші засоби захисту інформації. Серед яких: засоби боротьби з витоком інформації, захисту від шкідливого програмного забезпечення, web-фільтрації, шифрування інформації, контролю і моніторингу засобів інтернет зв’язку (Skype, IM, P2P) і трафіку в цілому, анти-спам і анти-DDos рішення, системи суворої аутентифікації, міжмережеві екрани, VPN, захист Wi-Fi точок доступу і мобільних пристроїв, а також системи моніторингу та кореляції інцидентів системи інформаційної безпеки в цілому.

Також, підприємство надає наступні послуги: тестування на проникнення, аудит інформаційно-телекомунікаційної мережі на предмет вразливості, побудова стандарту ІБ, а також роботи у сфері КСЗІ і ТЗІ.

У сучасному високотехнологічному світі на перший план виходить проблема захищеності корпоративних інформаційних систем. Кожен новий інцидент підтверджує: коли конфіденційна інформація вразлива, потенційний збиток діяльності і репутації компанії досягає колосальних розмірів. Захист компанії від зовнішніх загроз – складне і витратне завдання, особливо коли виникає необхідність відповідати зростаючій кількості правових стандартів і вимог регуляторів, що розробляються для відвертання подібних загроз. Проте незахищена система обійдеться ще дорожче.

У спробах знайти компроміс багато компаній вирішують цю задачу по частинах, вибираючи різні інструменти для кожної системи, відділу або регіону. В результаті доводиться збільшувати бюджет на оплату більшої кількості фахівців.

Ми надаємо базове навчання, роботи по впровадженню, супровід продуктів безпеки, знижуючи ваші ризики та затрати на утримання високооплачуваного персоналу.