За останні роки діяльності — інститутом з використанням найсучаснішої техніки Світового і Європейського рівня розроблена документація по широкому спектру напрямків розвитку електрозв’язку, яка визначає:
- Стратегію галузі: комплексна програма створення єдиної національної системи зв’язку України (спільно з іншими інститутами); генеральна схема розвитку магістральної первинної мережі зв’язку України до 2005 року, генеральні схеми розвитку цифрових зонових та місцевих мереж України для 21 області та обласних центрів України, Сімферополя і Севастополя; схема розвитку стільникової мережі зв’язку України та ін.; концепція побудови цифрових внутрішньо зонових мереж зв’язку, концепція створення та розвитку документального електрозв’язку України та ін.
- Розбудову телекомунікаційної мережі галузі: проектно-кошторисна документація по міжнародним ВОЛЗ „Південь”, „Північ”, „Захід”, „Схід”, ПКД по ВОЛЗ „Дніпро-Донбас”, „Таврія”, „Вуглик” та ін.; проекти сучасних цифрових АМТС для всіх видів обласних центрів; проекти сучасних цифрових АТС на сотні тисяч номерів для Укртелекому та операторів різних форм власності; проекти всіх провідних операторів мобільного, транкінгового, пейджингового зв’язку.
За проектами ПрАТ “Діпрозв’язок” завершено будівництво ряду великих об’єктів, серед яких: ВОЛЗ „Південь”, „Північ”, „Захід”, „Схід”. ВОЛЗ „Дніпро-Донбас”, „Таврія”, „Вуглик” та інших, транспортні мережі зв’язку у м. Києві, Дніпропетровську, Донецьку, Харкові.
В основу діяльності ПрАТ „Діпрозв’язок” закладено розробку проектно-кошторисної документації по таким напрямкам:
- Генеральні схеми побудови і розвитку міжнародної, міжміських, міських та зонових телефонних мереж України, з визначенням раціональних структур побудови первинних і вторинних мереж електрозв’язку.
- Лінійні та станційні споруди автоматичних телефонних станцій (АТС), міських телефонних мереж (МсТМ).
- Міжстанційні споруди міських телефонних мереж. Дообладнання міських телефонних мереж для зв’язку з автоматичними міжміськими телефонними станціями (АМТС).
- Розподіл та супроводження номерного ресурсу на мережі телефонного зв’язку загального користування (МТфЗЗК) України.
- Маршрутизація міжміських кодів в Україні.
- Розрахунки міжнародної та міжміських мереж.
- Внутрішньозонові кабельні лінії зв’язку.
- МЦК, АМТС, телеграфи (розширення, технічне переоснащення, нове будівництво для інших Операторів).
- Комутатори для АТМ технології.
- Мережі спільно канальної сигналізації № 7.
- Структуровані кабельні мережі.
- Підключення комутаторів Операторів до телефонної мережі загального користування.
- Вузли доступу до мережі Інтернет.
- Магістральні та зонові радіорелейні лінії.
- Радіотелевізійні передавальні центри.
- Мережі абонентського доступу.
- Мережі стільникового зв’язку.
- Мережі транкінгового зв’язку.
- Мережі кабельного телебачення.
- Мережі пожежної та охоронної сигналізації.
- Технологічні завдання на проектування і розробку проектів будівель та пристосування приміщень для розміщення обладнання міжміських, міських телефонних та радіо мереж.
- Комплексні проекти по вентиляції і опаленню будівель і споруд.
- Електроживлення та електропостачання об’єктів зв’язку і інформатизації.
- Кошториси на запроектовані споруди зв’язку.